Jeszcze nas nie polubiłeś? Do dzieła!:)

Ekipa Lecha na cypryjskie zgrupowanie

włącz .

W miejscowości Ajia Napa 26 piłkarzy Lecha będzie przygotowywać się do dalszej części sezonu. Drużyna rozegra tam trzy spotkania sparingowe, pierwsze już w sobotę. Tydzień przed początkiem walki w lidze ekipa wróci do Poznania, by zagrać jeszcze jeden test-mecz, przeciwko trzecioligowej Elanie Toruń. Pierwszym rywalem w walce o punkty, 10 lutego przy Bułgarskiej, będzie Bruk Bet Termalika.

Na Cypr we wtorek lecą następujący piłkarze Kolejorza: Jasmin Burić, Miłosz Mleczko, Bartosz Przybysz, Matus Putnocky (bramkarze), Jan Bednarek, Dariusz Dudka, Tamas Kadar, Tomasz Kędziora, Wołodymyr Kostewycz, Lasse Nielsen, Tymoteusz Puchacz, Marcin Wasielewski, Maciej Wilusz (obrońcy), Maciej Gajos, Victor Gutierrez, Darko Jevtić, Radosław Majewski, Maciej Makuszewski, Szymon Pawłowski, Mihai Radut, Abdul Aziz Tetteh, Łukasz Trałka (pomocnicy), Dawid Kownacki, Nicki Bille Nielsen, Marcin Robak, Paweł Tomczyk (napastnicy).

Jak z tego wynika, zgrupowanie rozpocznie tylko dwóch nowych zawodników: Wołodymyr Kostewycz i Mihai Radut. W składzie znalazło się dwóch obrońców, którym wróży się odejście z klubu: Kadar i Wilusz. Nie można wykluczyć, że w związku z przyjściem Kostewycza, który dowiódł w sparingu, jak duże ma możliwości, do środka obrony przesunięty zostanie uniwersalny Kadar. Węgier chciałby odejść do lepszego klubu, problem tylko w tym, że póki co żaden nie chce za niego zapłacić tyle, by usatysfakcjonowało to Lecha.