Jeszcze nas nie polubiłeś? Do dzieła!:)

Kto zagra w lublinie?

włącz .

Trener Nenad Bjelica ma pod dostatkiem środkowych pomocników, ale skrzydłowi mu nie obrodzili. Ma tylko Makuszewskiego, który nie zawiódł jedynie raz i będącego w dobrej formie Pawłowskiego. Prawdopodobnie obaj pojawią się w wyjściowym składzie Lecha na mecz z Górnikiem Łęczna. Trzeba mieć nadzieję, że Makuszewskiego stać na taką grę, jak w pierwszej części spotkania przeciwko Lechii i że Pawłowski będzie czasami dostrzegać partnerów.

Prawdopodobnie do zdrowia wrócił już Pauls Arajuuri, więc będzie on partnerować na środku obrony Janowi Bednarkowi. Jeśli wciąż jest niedysponowany, w składzie pojawi się Nielsen. Na bokach obrony zagrają Kędziora i Kadar. Defensywnym pomocnikiem prawdopodobnie będzie znajdujący się ostatnio w świetnej dyspozycji Tetteh, a obok niego może zagrać Gajos. Przed nimi pojawi się Jevtić, a napastnikiem nie może być nikt inny niż Robak.

Oto przewidywany skład Lecha: Putnocky – Kędziora, Arajuuri, Bednarek, Kadar – Tetteh, Gajos – Makuszewski, Jevtić, Pawłowski – Robak. Nie można wykluczyć, że trener Lecha zamiast Tetteha wystawi Trałkę, a zamiast Gajosa lub Jevticia Majewskiego. Nie byłyby to najszczęśliwsze decyzje. Przed piłkarzami dwa tygodnie przerwy reprezentacyjnej, nikogo oszczędzać nie trzeba, warto sięgnąć po zawodników będących w wyższej formie.