Jeszcze nas nie polubiłeś? Do dzieła!:)

Piłkarze Lecha pokazali się kibicom

włącz .

Kilka dni przed startem ligowego sezonu kibice mieli okazję na poznańskim placu Wolności zobaczyć nowe stroje piłkarzy Lecha, wyprodukowane przez firmę Nike. Spotkali się też z drużyną, której ostateczny kształt nie jest jednak znany. Zapowiada się, że kilku piłkarzy odejdzie i że władze klubu nie pozostaną obojętne na braki personalne w zespole, zwłaszcza w defensywie.

Prezentacja drużyny zaczęła się od koncertu zespołu Pięć Dwa, a potem krótkiego wystąpienia prezesa Lecha Karola Klimczaka. Na telebimie można było obejrzeć nową meczową koszulkę. Sądząc z reakcji – spodobała się kibicom. W międzyczasie na plac Wolności przyjechał autokar z piłkarzami, kadrą medyczną i szkoleniową klubu. Zaczęła się prezentacja, najpierw medyków i trenerów, potem zawodników poszczególnych formacji w strojach, w jakich będą wybiegać na boisko.

Kibice nie zobaczyli odpoczywających po Euro 2016 Tamasa Kadara i Karola Linettego, leczącego się w Niemczech Darko Jevticia, chorych Kebby Ceesaya Lasse Nielsena. Zawodnicy i trener odpowiedzieli na wiele pytań. Żadne nie dotyczyło ostatecznego kształtu zespołu, a nie wiadomo jeszcze, którzy gracze opuszczą Poznań i czy w ich miejsce sprowadzeni zostaną nowi. Na koniec piłkarze spotkali się z fanami bezpośrednio, pozowali do zdjęć, udzielali autografów.