Jeszcze nas nie polubiłeś? Do dzieła!:)

Piłkarze Lecha lecą na Cypr. Napastnika – ani widu, ani słychu

włącz .

Na obóz przygotowawczy wyrusza 23 piłkarzy: Krzysztof Kotorowski, Mateusz Lis, Jasmin Burić, Tomasz Kędziora, Kebba Ceesay, Tamas Kadar, Marcin Kamiński, Dariusz Dudka, Barry Douglas, Maciej Wilusz, Paulus Arajuuri, Tomasz Dejewski, Łukasz Trałka, Szymon Pawłowski, Abdul Aziz Tetteh, Gergo Lovrencsics, Karol Linetty, Sisi, Maciej Gajos, Dariusz Formella, Darko Jevtić, Kamil Jóźwia,  Dawid Kownacki.

Jak z tego wynika, trenerzy Lecha zdecydowali się zabrać ze sobą dwóch zawodników z rezerw: obrońcę Tomasza Dejewskiego i skrzydłowego Kamila Jóźwiaka. Po tym, jak Piotr Kurbiel nie trenuje już z pierwszą drużyną, jedynym napastnikiem pozostał młody Dawid Kownacki, najczęściej zresztą grający jako skrzydłowy. Co gorsze, władze klubu poważnie się liczą z tym, że pozyskanie napastnika nadającego się do Lecha może okazać się w tym okienku transferowym niewykonalne.

Podczas cypryjskiego zgrupowania drużyna będzie pracować głównie nad siłą i wytrzymałością. Rozegra tylko jeden sparing – 19 stycznia zmierzy się z rosyjskim FK Ufa. Więcej spotkań kontrolnych zaplanowano na drugie zgrupowanie, w Hiszpanii.