Jeszcze nas nie polubiłeś? Do dzieła!:)

Potrenują w ciepłych krajach

włącz .

Jeszcze tylko trzy ważne mecze i piłkarze Lecha będą mogli skorzystać z trzytygodniowego urlopu. W czwartek zmierzą się z FC Basel w Lidze Europy mając jeszcze teoretyczne, choć niewielkie szanse na wyjście z grupy. Już w niedzielę spróbują wygrać szósty mecz ligowy z rzędu spotykając się z Zagłębiem Lubin, po tygodniu grają na wyjeździe z liderem tabeli, Piastem Gliwice kończąc wyczerpujące półrocze.

Nie wiemy jeszcze, ilu piłkarzy Lecha z obecnego składu zjawi się w Poznaniu 11 stycznia 2016 roku, by rozpocząć przygotowania do nowego sezonu. Możemy mieć nadzieję, że władzom klubu uda się do tego czasu pozyskać nowych i w pełni zdrowych piłkarzy, by mogli oni przejść z całą drużyną przygotowania do rozgrywek. Zaczną się one trzydniowymi treningami i badaniami lekarskimi, a 14 stycznia ekipa Kolejorza poleci na siedmiodniowe zgrupowanie na Cyprze, w Larnace. Zawodnicy będą tam pracować głównie nad aspektami fizycznymi, co nie znaczy, że piłki i zielone boiska będą zbędne. Zagrają sparing z dobrze sobie znanym Videotonem Szekesfehervar.

Kolejne dni zawodnicy Lecha spędzą w Poznaniu, a 25 stycznia zacznie się drugi obóz, tym razem w Hiszpanii, w okolicach Malagi. Będą tam pracować nad techniką i taktyką, czeka ich kilka meczów kontrolnych. 5 lutego wrócą do Poznania, być może rozegrają jeszcze jeden sparing, a już 14 lutego, czyli za dwa miesiące wznowią rozgrywki ligowe mierząc się u siebie z Termaliką Bruk-Bet Nieciecza.