Jeszcze nas nie polubiłeś? Do dzieła!:)

Lech jedzie na zgrupowanie

włącz .

W sobotę 27 piłkarzy Lecha zaczyna obóz przygotowawczy w Gniewinie. Nie ma Zaura Sadajewa, choć władze Lecha nie skreślają go lecz czekają cierpliwie aż zmieni zdanie twierdząc, że skład i tak jest skompletowany. Kontuzjowani Arajuuri i Lovrencsics będą na Pomorzu trenować indywidualnie. Młodzi piłkarze (Kurbiel, Sanocki, Jóźwiak) do zespołu dołączą już po obozie, Niklas Zulciak ciągle leczy uraz, Cernomorijs będzie trenował w rezerwach.

Kadra Kolejorza na obóz w Gniewinie: bramkarze – Jasmin Burić, Krzysztof Kotorowski, Maciej Gostomski, Mateusz Lis; obrońcy – Barry Douglas, Tomasz Kędziora, Tamas Kadar, Dariusz Dudka, Kebba Ceesay, Paulus Arajuuri, Maciej Wilusz, Marcin Kamiński, Jan Bednarek; pomocnicy – Łukasz Trałka, Karol Linetty, Szymon Pawłowski, Gergo Lovrencsics, Darko Jevtić, Szymon Drewniak, Kasper Hamalainen, David Holman, Jakub Serafin, Dariusz Formella, Abdul Aziz Tetteh; napastnicy – Denis Thomalla, Marcin Robak, Dawid Kownacki.

Podczas obozu na Pomorzu piłkarze Lecha rozegrają trzy sparingi. 28 czerwca o godzinie 15 zmierzają się z litewskim Atlantasem Kłajpeda. 1 lipca o 16 zagrają z Olimpią Grudziądz, a 4 lipca o 17 z Apoelem Nikozja. Pierwszy i ostatni mecz będzie można oglądać w Internecie, dzięki Onetowi i Przeglądowi Sportowemu. Oto serwisy transmitujące oba sparingi:

http://eurosport.onet.pl
http://przegladsportowy.pl
Także kanał LechTV w sieci INEA planuje transmisje z tych spotkań.