Jeszcze nas nie polubiłeś? Do dzieła!:)

Wysokie zwycięstwo rezerw Lecha

włącz .

W trzecioligowym meczu Unia Solec Kujawski pokonana 3:0. Zwycięstwo Lecha II mogło, a nawet powinno być dużo bardziej okazałe (nie udało się wykorzystać rzutu karnego), ale liczy się zdobycie kolejnych trzech punktów, sześciu już tej wiosny. Lech II realizuje plan – atakuje czołówkę tabeli. Bramki dla młodego Kolejorza, przybliżające awans do II ligi, zdobyli Maciej Wilusz, Piotr Kurbiel, Niklas Zulciak.

W składzie rezerw zagrali zawodnicy z pierwszego zespołu – Szymon Drewniak, Maciej Wilusz, David Holman, Niklas Zulciak, Maciej Gostomski, Krystian Sanocki. Rozegrany we Wronkach mecz obserwowała cała kadra szkoleniowa Lecha. – Wiedzieliśmy od trenera, że przyjedzie do Wronek, więc wszyscy chcieliśmy się pokazać – mówi Niklas Zulciak. – Zaczęliśmy wiosnę od dwóch zwycięstw, ale przed nami trudne mecze. Za tydzień jedziemy do Wągrowca na mecz z Nielbą.

Po 19 kolejkach Lech II, który bardzo źle zaczął sezon i wydawało się, że skazany jest na dolne rejony tabeli, znalazł się już na piątym miejscu w tabeli z niewielką stratą do czołówki tabeli.