Jeszcze nas nie polubiłeś? Do dzieła!:)

Karol Linetty zostaje w Poznaniu

włącz .

Zamiast trenować z kolegami na drugim zgrupowaniu w tureckim Belek Karol Linetty będzie kurował się w Poznaniu. Młody gracz miał wielkiego pecha. Urazu stawu skokowego (kolejnego) nabawił się już podczas pierwszego treningu na pierwszym zgrupowaniu. Trener Lecha liczył na utalentowanego piłkarza. Deficyt defensywnych pomocników narasta, a obiecanych przez wzmocnień jak nie było, tak nie ma.

Do Turcji nie pojedzie także Jakub Zagórski, który na pierwsze zgrupowanie załapał się tylko dlatego, że problemy paszportowe umożliwiły wyjazd innemu młodemu zawodnikowi – Krystianowi Sanockiemu. Ten uporządkował sprawy urzędowe i wrócił do zespołu. Nie będzie jedynym debiutantem na zgrupowaniu. Do Belek pojedzie także kolejny zdolny junior, pomocnik Marcin Gawron.

Oto pełna kadra Lecha na drugi obóz w Turcji. Bramkarze: Krzysztof Kotorowski, Maciej Gostomski, Jasmin Burić, Mateusz Lis. Obrońcy: Marcin Kamiński, Tomasz Kędziora, Paulus Arajuuri, Jan Bednarek, Luis Henriquez, Barry Douglas, Antonijs Cernomordijs, Kebba Ceesay, Maciej Wilusz. Pomocnicy: Kasper Hamalainen, Jakub Serafin, Muhamed Keita, Darko Jevtić, Gergo Lovrencsics, Szymon Pawłowski, Łukasz Trałka, Szymon Drewniak, Dariusz Fomella, Niklas Zulciak, Krystian Sanocki, David Holman, Marcin Gawron. Napastnicy: Vojo Ubiparip, Zaur Sadajew, Dawid Kownacki.