Wyjazdowy remis rezerw Lecha

Nie było kolejnego, ósmego zwycięstwa rezerw Kolejorza w trzecioligowych rozgrywkach. Na trudnym terenie w Swarzędzu zremisowały z Unią 1:1 po golu Mateusza Klichowicza (na zdjęciu), który wyrównał stan meczu w 21 minucie. Wcześniej, już na początku spotkania gola zdobyli gospodarze, podopieczni byłego Lechity Marcina Drajera.

Lech II miał okazję wyjść na prowadzenie w samej końcówce, bo gospodarze ostatni kwadrans grali w osłabieniu spowodowanym czerwoną kartką. Nie pomógł Dariusz Formella, który rozegrał w Swarzędzu całe spotkanie, ani Jakub Serafin występujący tylko do przerwy. Aktualnie Lech II plasuje się na 9. miejscu w tabeli, a najbliższe spotkanie znów nie będzie dla niego łatwe – już we worek zmierzy się w Ostrowie Wielkopolskim z wyżej notowaną Centrą.