Jeszcze nas nie polubiłeś? Do dzieła!:)

Specjaliści od kręcenia. Rogale przy Bułgarskiej

włącz .

Ostatnie i najbliższe dni w całym Poznaniu, także przy Bułgarskiej, przebiegają pod znakiem rogali. Zajadamy się tymi świętomarcińskimi, próbujemy sił w kręceniu rogali piłkarskich. Przykład dali już we wtorek piłkarze Kolejorza.

Po treningu Barry Douglas, Szymon Drewniak, Łukasz Trałka, Dawid Kownacki, Jakub Serafin, Dariusz Formella próbowali zdobywać gole uderzeniami z punktu rzutu rożnego, lub nawet zza bramki, co wymagało nie lada umiejętności w zakręcaniu piłki. Wychodziło im, nazwijmy to dyplomatycznie, rozmaicie. Żaden nie zaliczył wszystkich prób, najlepiej rogale kręcili Barry Douglas i Kuba Serafin.

Sił w tej trudnej sztuce mogą spróbować także kibice Kolejorza. Klub zachęca do przysyłania filmików dokumentujących ich dokonania. Obiecuje bilety na mecz z Podbeskidziem dla każdego uczestnika konkursu (szczegółowe informacje na oficjalnej stronie Lecha). Zwycięzcę wybierze jury, w skład którego weszli najlepsi w Lechu fachowcy od zakręcania piłki – Barry i Kuba. Najlepszy w tej specjalności kibic otrzyma od klubu tyle rogali świętomarcińskich, że przez cały weekend będzie mógł sobie darować odwiedzanie cukierni.