Jeszcze nas nie polubiłeś? Do dzieła!:)

Kibole dla kiboli – nowa akcja SKLP

włącz .

50 tysięcy odblaskowych opasek chcą wyprodukować kibice Kolejorza i rozdać je uczniom wielkopolskich podstawówek. Koszt jednej opaski to złotówka. Trzeba więc zebrać 50 tysięcy zł. Kilka dni przed końcem września udało się pozyskać prawie 13 tysięcy zł. Pieniądze można wpłacać na konto w Banku Pekao SA, nr 38 1240 6524 1111 0010 5777 1501. Temat – Działalność statutowa OPASKA.

– Jeżdżąc na mecze prawie zawsze korzystamy z nieoświetlonych, dziurawych dróg, gdzie bezpieczeństwo pieszych zależy w głównej mierze od spostrzegawczości i refleksu kierowcy. Gadżet w postaci opaski odblaskowej z herbem klubowym z całą pewnością poprawi widoczność na drodze. Naszym celem jest wspierać naszych kibiców, zarówno tych najmłodszych, jak i tych starszych. Taka opaska będzie nie tylko przypominać o naszej przynależności klubowej, ale również ostrzegać innych uczestników ruchu o naszej obecności – pisze w oświadczeniu Stowarzyszenie Kibiców Lecha Poznań.

Założoną kwotę kibice zamierzają zebrać do połowy października. Liczą na ofiarność fanów Kolejorza. Zwrócili się też o pomoc do wszystkich sponsorów klubu, oraz do samego klubu. Zamierzają informować o otrzymanym od konkretnych sponsorów wsparciu. Kibicowskie fan kluby i sekcje pomogą w organizacji akcji i poinformują, jakie na ich terenie występują potrzeby, ilu jest tam zainteresowanych opaskami uczniów najmłodszych klas. Jeżeli uda się zebrać więc pieniędzy, niż kibice założyli, cała nadwyżka zostanie przeznaczona na dodatkową produkcję opasek.