Lech Cup. Młodzi gracze Kolejorza powalczą o zwycięstwo

Wśród czterech najlepszych zespołów Lech Cup, po sobotnich meczach,  znalazła się ekipa Lecha Poznań. Dwa pierwsze jej mecze nie były udane, ale potem Lechici łatwo rozprawili się z Chelsea Londyn. Pokonali też Austrię Wiedeń, Arsenal Londyn. Przegrali z Benfiką Lizbona, o ich awansie zadecydował remis z Anderlechtem.


[widgetkit id=556]

W niedzielę ciąg dalszy rozgrywek. Młodzi Lechici mają szanse na ponowne zwycięstwo w turnieju.Gorąco dopingowani przez kibiców pokazują dobry i ambitny futbol, strzelają bramki rzadkiej urody. Niektórych akcji i pięknych strzałów nie powstydziliby się zawodnicy z ekstraklasy.

Rywalami Kolejorza w niedzielnych zmaganiach Ligi Mistrzów będą zespoły Slavii Praga, Benfiki Lizbona i Herthy Berlin. O miejsca 5-8, w ramach Ligi Europy powalczą Chelsea, Anderlecht, Arsenal i Austria.

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter

Podobne

Jak uniknąć kompromitacji?

Trener Lecha liczy na zwycięstwo w Krakowie na Wisłą, ale drużyna jest tak rozbita, rozchwiana emocjonalnie, że trzeba się liczyć z każdym wynikiem. Nawet uniknięcie

Wszystko na jedną kartę

Lato będzie w Lechu gorące. Zostanie podjęta desperacka próba ocalenia tego, co niego zostało. Maciej Skorża otrzymał pełnomocnictwo do działań radykalnych, do dowolnego kształtowania drużyny.