Kolejorz jedzie na obóz

W poniedziałek piłkarze Lecha jadą do Opalenicy na pierwszy letni obóz przygotowawczy. Kadra jest okrojona, brakuje ważnych piłkarzy, ale i tak liczy 24 osoby. Trener czeka na graczy z zespołu rezerw, młodzieżowych reprezentantów Polski i zapowiada przyjście trzech nowych obrońców.

Oto piłkarze, którzy zaczyną treningi w Opalenicy: Bramkarze – Mickey van der Hart, Miłosz Mleczko, Karol Szymański. Obrońcy – Thomas Rogne, Piotr Tomasik, Wołodymyr Kostewycz, Tomasz Dejewski, Tymoteusz Puchacz, Wiktor Pleśnierowicz. Pomocnicy – Pedro Tiba, Joao Amaral, Tomasz Cywka, Juliusz Letniowski, Karlo Muhar, Jakub Moder, Jakub Kamiński, Mateusz Skrzypczak, Filip Marchwiński, Darko Jevtić, Tymoteusz Klupś, Maciej Makuszewski, Michał Skóraś. Napastnicy – Christian Gytkjaer, Timur Żamaletdinow.

Do zespołu dołączą: napastnik Paweł Tomczyk, skrzydłowy Kamil Jóźwiak i prawy obrońca Robert Gumny (o ile w międzyczasie nie zostanie piłkarzem innego klubu). Wszyscy oni przebywają na odbywających się we Włoszech Mistrzostwach Europy do lat 21. Do Opalenicy nie pojechał też leczący uraz młody napastnik Filip Szymczak. Dopiero 24 czerwca do drużyny dołączą bramkarz Karol Szymański, obrońca Wiktor Pleśnierowicz i skrzydłowy Jakub Kamiński. Wypoczywają po niedawno zakończonych zmaganiach drużyny rezerw.

Zgrupowanie potrwa od 17 do 27 czerwca. W Opalenicy Lech rozegra mecze kontrolne przeciwko Widzewowi Łódź i Broendby Kopenhaga, a we Wronkach zmierzy się z cypryjskim AEK Larnaka.

 

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter

Podobne

podbeskidzie - warta

Warta znów zwycięska

Zieloni potrafią grać na wyjazdach. Dobra postawa przy Bułgarskiej, mimo porażki, nie była dziełem przypadku. W kolejnym meczu Warta wygrała w Płocku 3:1. W poniedziałek