To zaskakująca decyzja trenera Macieja Skorży. O tym, że coraz rzadziej pokazujący się na boisku, uskarżający się na rozmaite dolegliwości Thomas Rogne przestanie pełnić funkcję kapitana drużyny, było oczywiste. Mało kto się jednak spodziewał, że jego następcą zostanie Mikael Ishak.

Szwed jest skutecznym, jednym z najlepszych w lidze napastnikiem i prawdopodobnie najbardziej klasowym zawodnikiem Kolejorza. Nie jest jednak aktywny poza boiskiem. Nie słychać, by porywał do boju kolegów. Na boisku skupia się przede wszystkim na swojej grze. Bardziej można się było spodziewać, że kapitanem zostanie dłużej związany z klubem, cieszący się dużym autorytetem u kolegów i kibiców Pedro Tiba. Jednak Portugalczyk będzie „tylko” zastępcą kapitana Ishaka.

Poza nimi, po ostatnich decyzjach, w skład rady drużyny wchodzą Lubomir Šatka, Radosław Murawski i Jakub Kamiński. Ten drugi nie rozegrał jeszcze oficjalnego spotkania w barwach Lecha.

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter

Podobne

Brawo Lech! Taką grę chcemy oglądać!

Czy to prawdziwe przełamanie? Czy zawsze będziemy oglądać takiego Kolejorza? Bardzo byśmy chcieli. Miał słabe momenty, wciąż było widać nerwowość, ale i pojawiło się to,