Kamil Jóźwiak przedłużył kontrakt

Był bohaterem meczu Lecha z Pogonią, zdobywca dwóch goli. Właśnie spełnił określone warunki, więc jego kontrakt został automatycznie wydłużony o dwa lata – do czerwca 2021 roku. Jeżeli jednak będzie robił postępy takie, jak do tej pory, to szybko zmieni ligę na dużo lepszą.

W Lechu z którym jest związany od 2011 roku, zdobywał mistrzostwo Polski juniorów młodszych i wicemistrzostwo starszych. W pierwszej drużynie zadebiutował w 2016 roku. W barwach Kolejorza rozegrał 71 spotkań, zdobył 7 goli, zaliczył 8 asyst.

Dotychczasowy kontrakt skrzydłowego z Lechem obowiązywał od 20 listopada 2017 roku. Była w nim opcja automatycznego przedłużenia. W tym sezonie rozegrał 26 spotkań, ale gole w ostatnim z nich były dopiero pierwszymi.

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter

Podobne

Emocje zaczną się po ostatnim gwizdku

Jeszcze tylko jeden mecz, czyli dopełnienie ligowego obowiązku i w Poznaniu zacznie się dziać. Nikt już nie uwierzy, że wymiana części drużyny przyniesie pożądany skutek,

Porażka Warty. Pięć goli w Grodzisku

Nie udało się Zielonym pokonać w Grodzisku Wielkopolskim Śląska Wrocław. Mecz był wyrównany, zacięty, równie dobrze mógł zakończyć się remisem. Wygrała drużyna bardziej doświadczona, celniej