Jeszcze jedna porażka piłkarek Polonii

Pięć spotkań, pięć porażek – taki jest póki co bilans występujących w ekstralidze piłkarek Polonii Poznań. Ostatnią poniosły z AZS Wrocław – 0:2 (0:0). Mecz wcale nie musiał się tak zakończyć. Wrocławianki były w zasięgu poznanianek, które jednak mają problemy z rozgrywaniem końcówek spotkań. Straciły dwie bramki przez zwykłe gapiostwo.

Zawodniczki z ulicy Harcerskiej mają taki sam problem, jak ich koledzy z Lecha Poznań: nie potrafią grać w defensywie. Mimo wszystko trzeba wierzyć, że przyjdzie i zwycięski mecz. Być może już w sobotę. Polonia wyjeżdża do Szczecina, gdzie zmierzy się z niezbyt mocną, mającą problemy Olimpią.

Polonia Poznań – AZS Wrocław 0:2(0:0)

Bramki : Nowacka, Czudecka.

Polonia: Siejka, Bączek, Cerajewska, Sutkowska, Cywińska, Czudzińska, Grześkowiak (76′ Dziergas), Liczbińska, Nowak (76′ Kościelna), Szmatuła, Zalaszewska.

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter

Podobne

Jak uniknąć kompromitacji?

Trener Lecha liczy na zwycięstwo w Krakowie na Wisłą, ale drużyna jest tak rozbita, rozchwiana emocjonalnie, że trzeba się liczyć z każdym wynikiem. Nawet uniknięcie

Wszystko na jedną kartę

Lato będzie w Lechu gorące. Zostanie podjęta desperacka próba ocalenia tego, co niego zostało. Maciej Skorża otrzymał pełnomocnictwo do działań radykalnych, do dowolnego kształtowania drużyny.