Hokejowy mistrz z Poznania w Gąsawie

Mistrz Polski Grunwald Poznań będzie w niedzielę, 8 bm. o godz. 14 formalnie gospodarzem ligowego meczu ekstraklasy hokeja na trawie na sztucznej nawierzchni w Gąsawie z miejscowym LKS. Wszystko ze względu na remont płyty wojskowych. Grunwald dotychczas nie stracił punktu. Gąsawa natomiast nadal ma szansę na miejsce na podium na półmetku rywalizacji o 80. mistrzostwo Polski.

Ciekawie będzie w Poznaniu gdzie o godz. 12 AZS Politechnika Poznańska zmierzy się z walczącym o lokatę w czołowej czwórce Startem 1954 Gniezno. Z kolei o tej samej godzinie Siemianowiczanka zagra z AZS AWF Poznań. Dla śląskiej drużyny będzie to szansa na opuszczenie ostatniej pozycji w tabeli.

Poza tym, także 8 bm. o godz. 14 spotkania: Pomorzanin Toruń – Polonia Środa Wielkopolska i Stella Gniezno – Ósemka Tarnowskie Góry.

(AK)

Udostępnij:

Podobne

Słabość Lecha nadzieją Luksemburczyków

Carlos Fangueiro, trener F91 Dudelange, nie ma złudzeń: Lech jest faworytem, nie ma co porównywać jakości piłkarzy obu zespołów i wysokości budżetów. Luksemburczycy nie przyjechali

Na transfery trener nie liczy

Pokonanie w dwumeczu mistrza Luksemburga da Lechowi awans do fazy grupowej Ligi Konferencji. Trzeba będzie łączyć występy w Europie z ekstraklasą. Trener John van den