Futsalistki pewnie wygrały. Na Polibudzie

Zawodniczki UAM-u swoje mecze z reguły rozgrywają w hali przy ul. Zagajnikowej na Morasku. Tym razem jest ona zajęta, więc trzeba było podjąć akademiczki z Gdańska przy ul. Piotrowo. Poznanianki gładko wygrały 6:0.

Pierwsza połowa toczyła się w przyjacielskiej atmosferze. Tylko 1:0 dla gospodyń. Ciekawsza gra zrobiła się po przerwie, i to dzięki akademiczkom z Poznania. Ciekawych akcji nie brakowało.

Na uznanie zasługuje Maja Kuleczka, która zagrała pierwszy mecz na tym poziomie i zdobyła gola z rzutu karnego. Jest ona piłkarką Akademii Lecha Poznań, a jej trenerką jest tam kapitan futsalowej ekipy, Ala Zając. Pani kapitan w tym spotkaniu zdobyła dwa gole. Dwie bramki strzeliła też Patrycja Falborska.