Edi i Figo trenują nad Bałtykiem i w Tatrach

Zawodnicy Towarzystwa Sportowego Our Team Poznań, Mateusz Edi Kupijaj i Adrian Figo Szymanowski przebywają na obozach sportowych stanowiących kolejny etap przygotowań do Mistrzostw Świata Juniorów w kickboxingu.


[widgetkit id=251]

Kupijaj z Erykiem Bręczewskim i Filipem Rychwalskim udali się do Mielenka, gdzie pod okiem trenera Łukasza Smolińskiego pracują nad zdolnościami motorycznymi oraz techniką i taktyką. – Wszystko przebiega zgodnie z planem. Mamy zapewnione idealne warunki do treningów, w czym zasługa zawsze gościnnego Ośrodka Wypoczynkowego J&M Mielenko, ul. Jantarowa 8 oraz miejscowych z KKT Bałtyk Koszalin – komentuje Łukasz Smoliński.

Szymanowski udał się z Jackiem Rzepeckim do Murzasichle koło Zakopanego, gdzie wspólnie z reprezentantami warszawskiej Palestry pracuje nad pod okiem cenionego trenera Łukasza Roli. Poznaniacy będą przebywać w Tatrach do końca lipca.

– Korzystając z okazji chciałbym serdecznie podziękować wszystkim życzliwym osobom, które wspierają naszą akcję „WIELKA ZBIÓRKA ŚRODKÓW FINANSOWYCH NA UDZIAŁ W MISTRZOSTWACH ŚWIATA KICKBOXINGU”. Dzięki waszej hojności młodzi kickbokserzy mogą realizować swoje marzenia. Szczególne podziękowania kieruję do firmy Schmidt Bike & Service, serwis rowerowy, Poznań ulica Droga Dębińska 10C, do restauracji Dobry Adres, ul. Rynek w Kaźmierzu, do Metal-Park, Warsztat Metalowy W. Smoliński oraz do J&M Mielenko – podsumowuje trener Łukasz Smoliński.

Udostępnij:

Podobne

Piłkarze są, drużyny brak

W maju byli noszeni na rękach. Wszystko odmieniło się brutalnie, w czwartek zostali wygwizdani, byli obrażani, a także, co może boleć najbardziej, obśmiewani. W niedzielę

Udany drugoligowy debiut Lechitek

Bardzo dobrze weszły w nowy sezon podopieczne Ali Zając. Debiutując w II lidze, czyli na szczeblu centralnym, w trudnym meczu pokonały przy ul. Zagajnikowej doświadczony