Jeszcze nas nie polubiłeś? Do dzieła!:)

Gry deblowe na Powiat Poznański Open

włącz .

W popołudniowej serii poniedziałkowych gier turnieju Powiat Poznański Open 2014 na kortach Centrum Tenisowego Sobota oglądaliśmy premierowe mecze deblistek z udziałem trzech Polek. Brązowe medalistki ostatniej Uniwersjady –Sylwia Zagórska i Barbara Sobaszkiewicz (na zdjęciu) z poznańskiego AZS dość gładko uległy rosyjskiej parze Olga Doroszyna – Natela Dzalamidze 5:7 i 1:6.

– Były zdecydowanie mocniejsze od nas – powiedziała smutna Sylwia Zagórska. – Szczególnie w szybkości poruszania się po korcie. Nie było wielu szans, by wygrać to spotkanie.

W dużo lepszym humorze schodziła z kortu łodzianka Magdalena Fręch, która razem z Amerykanką Natalie Suk wygrały po zaciętym boju z czeskim duetem Kuncikova – Stuchla 6:4, 4:6 i w  super tie-breaku 10-7. Uśmiechnięta Magda tak skomentowała awans do drugiej rundy: - Mecz troszkę nam uciekł w drugim secie, ale później zachowałyśmy już kontrolę i doprowadziłyśmy do szczęśliwego zakończenia. Jestem bardzo zadowolona i oby tak wiodło mi się też w singlu.

We wtorek Magdalena Fręch zaprezentuje się w meczu pierwszej rundy gry pojedynczej przeciwko Czeszce Renacie Voracovej, zajmującej 231 miejsce na liście WTA. To będzie trzeci mecz na korcie centralnym CT Sobota, planowany około godziny 14. Wcześniej zobaczymy turniejową jedynkę Andreę Hlavackovą, która zmierzy się z reprezentantką Liechtensteinu –Stephanie Vogt. Na wtorek około 16 wyznaczono także mecz młodziutkiej Polki – Darii Kuczer ze Szwajcarką Larą Michel.

Początek wszystkich zmagań już od wtorkowego poranka, od godziny 10. Dla kibiców wstęp na całą turniejową rywalizację jest BEZPŁATNY.