Jeszcze nas nie polubiłeś? Do dzieła!:)

Bezpłatne zajęcia z judo

włącz .

Akademia Judo rozpoczyna nabory na sezon 2014/2015. Klub zachęca do skorzystania z bezpłatnych zajęć judo, które będą się odbywać przez pierwsze dwa tygodnie września w Centrum Sportu i Rekreacji Olimpia przy ulicy Taborowej 1 w Poznaniu.

Najmłodsza grupa „Funny Judo” (3-5 lat) jest połączeniem gier i zabaw ruchowych z elementami Judo. Przygotowana jest również bogata oferta zajęć dla dzieci i młodzieży szkolnej 6-16 lat. Centrum Olimpia to największy ośrodek judo w Wielkopolsce. Sala wyposażona jest w specjalistyczną matę o powierzchni ponad 400 metrów kwadratowych umożliwiającą trening w komfortowych i bezpiecznych warunkach. Znajduje się tu również zaplecze sanitarne, sauna, odnowa biologiczna. gabinet fizjoterapii. – Wrzesień to najlepszy okres na rozpoczęcie i kontynuację treningów judo. Po wakacyjnym lenistwie czas na rozpoczęcie ćwiczeń i poprawę kondycji fizycznej. Jeśli zapomnimy o tym w ferworze pierwszych dni roku szkolnego, w późniejszym okresie będzie trudno zachęcić dzieci do regularnych treningów – mówi trenerka Barbara Jopek.

Akademia Judo prowadzi szkolenie dzieci i młodzieży od 2009 roku. Może pochwalić się niejednym sukcesem organizacyjnym i sportowym. Obecnie w klubie, w kilkunastu miejscach Poznania okolic oraz w przedszkolach trenuje ponad 500 zawodników. Zajęcia prowadzą doświadczeni trenerzy, którzy byli czynnymi zawodnikami, a teraz przekazują pasję i wiedzę najmłodszym. Klub, jako jedyny w Wielkopolsce, prowadzi szkolenie dla osób niepełnosprawnych i niesłyszących. Zajęcia są całkowicie bezpłatne dzięki wsparciu przez Miasto Poznań. Akademia, we współzawodnictwie sportowym dzieci i młodzieży, znajduje się na 1. miejscu w Wielkopolsce w 2013 roku. Jest aktualnym Drużynowym Mistrzem Polski Juniorek Młodszych, posiada medale z Mistrzostw Polski Młodzików, Juniorów czy Młodzieżowców.

– Moim zdaniem Akademia Judo jest najlepszym klubem w Poznaniu. Wysoki poziom, jaki prezentujemy to zasługa ciężkich treningów. A rodzinna atmosfera sprawia, że wszystkim bardzo dobrze się trenuje i czuje podczas wyjazdów – mówi Vanessa Machnicka, dwukrotna Mistrzyni Polski Juniorek (2013, 2014), dwukrotna uczestniczka Mistrzostw Europy Juniorek Młodszych (2013, 2014). Zapraszamy również do zapoznania się z pozostałymi miejscami prowadzenia zajęć (7 lokalizacji w Poznaniu, Buk, Czapury, Opalenica, Wiry, Luboń, Tulce, Dąbrowa, Murowa Goślina), gdzie również można wziąć udział w bezpłatnych zajęciach. Szczegóły na stronie internetowej www.akademiajudo.pl, facebooku. Można też zadzwonić pod numer 881-575-676 oraz napisać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .