Jeszcze nas nie polubiłeś? Do dzieła!:)

Profesjonalne zawody dla amatorów

włącz .

Wiele osób kibicuje bokserom. Niejedna chciałaby sama spróbować sił w ringu. Pojawia się idealna ku temu okazja. 26 maja na terenie Targów odbędzie Poznań Fight Show, impreza towarzysząca targom Fitexpo.

– Zamierzamy upowszechnić sport bokserski wśród kibiców – mówi Rafał Hursowicz, organizator imprezy. – W turnieju wezmą udział debiutanci. Zgłosić się może każdy. Nie znamy jeszcze liczby uczestników, ale wszystko wskazuje na to, że będą ich setki. Zostaną podzieleni na osiem kategorii wagowych, odbiegających od tych oficjalnych. Walki będą się toczyć na dwóch ringach. Zależnie od frekwencji turniej będzie trwał dwa dni, albo tylko w sobotę.

Organizatorów turnieju wsparła firma Pitbull West Coast dostarczająca wszystkim uczestnikom koszulki, specjalnie przygotowane na to wydarzenie, niepowtarzalne. Nie można ich nigdzie kupić, będzie więc to cenna pamiątka dla uczestników. Zawiera elementy graficzne krzewiące lokalny patriotyzm, z wizerunkiem poznańskich koziołków. Firma wspiera też organizatorów propagując turniej wśród amatorów, zachęcając do udziału. Zapisać się można mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Do dyspozycji jest też telefon: 500 761 509.