Jeszcze nas nie polubiłeś? Do dzieła!:)

Młodzi Wojownicy z medalami Mistrzostw Polski

włącz .

W Mistrzostwach Polski juniorów w kickboxingu low kick dobry występ zanotowali zawodnicy Our Team Poznań MMA DEVIL. Walki ćwierćfinałowe w wadze 60 kg na punkty stosunkiem sędziów 3:0 wygrali Filip Rychwalski i Mateusz Kupijaj.

W półfinale natomiast po dramatycznych bojach musieli uznać wyższość rywali - Kupijaj uległ stosunkiem sędziów 1:2 utytulowanemu Adrianowi Guni (Dragon Starachowice), Rychwalski z kolei Jakubowi Tyminskiemu (Hunter Gym Bydgoszcz). Na półfinale rywalizację zakończył kolejny podopieczny Łukasza Smolińskiego - Maciej Apanowicz (kat. 48kg), który po emocjonującym pojedynku przegrał stosunkiem punktowym sędziów 1:2 z Michałem Haiwka (Sporty Walki Piła).

W narożniku młodych zawodników po raz kolejny pojawił się wychowanek Our Team Poznań - Mistrz Świata juniorów Adrian Figo Szymanowski. - Jestem zadowolony z stylu jaki zaprezentowali podopieczni. Każdy wraca z brązowym medalem a konkurencyjna była duża 249 kickbokserow z 75 klubów. Werdykty sędziowskie 1:2 najlepiej obrazują, jak niewiele brakowało by cieszyć się z lepszych miejsc. Bardzo dziękuje wszystkim, którzy pomagali w przygotowaniach w szczególności Edwinowi Raczynskiemu, Łukaszowi Demczur, Marcinowi Konik i Jakubowi Smolinskiemu. Wielkie słowa uznania należą się Marcinowi Kołodziejczyk który wsparł finansowo drużynę młodych gladiatorow - kończy trener Łukasz Smoliński.