Jeszcze nas nie polubiłeś? Do dzieła!:)

Z wyróżnieniem rozpoczęli kickbokserski sezon

włącz .

W IV Turnieju w boksie i kickboxingu im. T. Pietrzykowskiego, rozgrywanym 24 lutego w Pile, podopieczni Łukasza Smolińskiego zanotowali cenne zwycięstwa.

W gronie juniorów w formule K1 Rules w kat. 60 kg zwyciężali Mateusz Kupijaj i Filip Rychwalski (Our Team Poznań). Kupijaj, po stojącym na wysokim poziomie pojedynku, pokonał reprezentanta Polski z kat. 57 kg Piotra Stępnia (FF Opoczno). Walka ta została wybrana za pierwszorzędną wśród juniorów i 17 letni poznaniak otrzymał wyróżnienie najlepszego zawodnika w tej kategorii wiekowej. Z kolei Rychwalski w trzeciej rundzie przed czasem pokonał Dawida Ruszkowskiego (Spider Złotów).

Triumfował także w formule kick light Maciej Apanowicz w kat. 47 kg kadet. Poprzez niejednoznaczne decyzje sędziów 1:2 wyższość swoich rywali uznać musieli Kamil Pszczoła i Piotr Durczyński. Niespodzianką zawodów zorganizowanych przez Sporty Walki Piła był pokazowy pojedynek Adriana Figo Szymanowskiego (mistrz świata juniorów 2016 rok, mistrz Europy juniorów 2015 rok), z reprezentantem gospodarzy.

- Turniej był dla nas sprawdzianem formy przed zbliżającymi się Mistrzostwami Polski. Postawa wszystkich zawodników napawa optymizmem i zasługuje na słowa uznania. Dziękuje osobom, które wspierają rozwój podopiecznych, a w szczególności kolegom z klubu MMA Devil, Edwinowi Raczyńskiemu, Łukaszowi Demczurowi oraz Adrianowi Figo Szymanowskiemu. Jest on dla młodych zawodników ogromnym autorytetem i wychowankiem Our Team. Zawsze pamięta o swoim macierzystym klubie – komentuje trener Łukasz Smoliński.