Jeszcze nas nie polubiłeś? Do dzieła!:)

Zapaśnicy WKS Grunwald - KS Sobieski pokonani

włącz .

Boruta Olimpijczyk Wreastling Team Zgierz&Radom pokonał WKS Grunwald - KS Sobiecki Poznań 21:12. Cztery pierwsze pojedynki były na korzyść zgiersko -radomskich „Orłów”. Walki wygrali: Roksana Zasina (53 kg),  Gor Ogannesyan (65 kg), Przemysław Piątek (59 kg) i Taybe Yusein (63 kg).  Szczególnie podobały się, niepokonana w PWPW KLZ, Roksana Zasina  oraz pewna i zdecydowana w ataku, Taybe Yusein.

No images found.

Gospodarze swoje pierwsze punkty za zwycięską walkę zdobywają w kategorii wagowej do 86 kg. Michał Bielawski pokonuje Marcina Majkę. Warto odnotować, że Bielawski zdobył dodatkowy punkt, był bowiem Jokerem w ekipie gospodarzy.  Drużyna WZS WKS Grunwald – KS Sobieski Poznań jeszcze dwukrotnie cieszyła się z wygranych walk. Stało się to za sprawą Roberta Barana (125 kg) i Tadeusza Michalika (98 kg). Michalik pokonał mocnego Ormianina - Karena Abgariana - 10:0. Kontrolował przebieg walki, pewnie czuł się w parterze i mocno pracował w stójce. Za swoja walkę uzyskał tytuł MVP meczu.

To była ostatnia dobra wiadomość dla sympatyków poznańskich wojów. Poznaniacy przegrali mecz i muszą zapomnieć o rozgrywkach play off. Boruta -Olimpijczyk Zgierz & Radom pokazał siłę. Determinacja i pewność zapaśniczych gwiazd drużyny „Orłów” pozwala sądzić, że w ostatnim meczu w rozgrywkach grupowych z LOTTO Zapasy Bydgoszcz , przypieczętują swój awans do kolejnej fazy rozgrywek.

Kibice w poznańskiej hali KS Sobieski dostali mikołajkowy prezent. Od zawodników

 

TABELA WYNIKÓW

 

Kat. wag.

WZS WKS Grunwald – KS Sobieski  Poznań

Zapis walki

Wynik meczu

Boruta- Olimpijczyk Wrestling Tean Zgierz& Radom

53 kg

WERONIKA SIKORA

0:4

0:4

ROKSANA ZASINA

65 kg

KAMIL KOSTRUBIEC

0:4

0:8

GOR OGANNESYAN

59 kg

SEBATIAN NOWICKI

0:4

0:12

PRZEMYSŁAW PIĄTEK

63 kg

KATARZYNA KRAWCZYK

0:4

0:16

TAYBE YUSEIN

86 kg

MICHAŁ BIELAWSKI

4::1

4:17

MARCIN MAJKA

75 kg

MATEUSZ UŁASEWICZ

1:3

5:20

ARKADIUSZ KUŁYNYCZ

75kg

AGNIESZKA WIESZCZEK -KORDUS

1:1

6:21

SOFIYA GEORGIEVA

125 kg

ROBERT BARAN

3:0

9:21

MATEUSZ FILIPCZAK

98 kg

TADEUSZ MICHALIK

3:0

12:21

KAREN ABGARIAN