MMA Devil w natarciu

Bardzo dobry występ na amatorskim turnieju MMA - ALMMA 138 zanotowali zawodnicy klubu MMA Devil Poznań. Złoty medal w kategorii -77 kg zdobył Dominik Perzanowski w rywalizacji Akademickich Mistrzostw Polski. W walkach regionu wielkopolskiego Jan Pracz sięgnął po srebrny medal kategoria OFS – 66 kg, a Dawid Przybylski w full contact - 70kg. W pojedynkach grapplingowych srebne medale zdobyli Albin Zawisła kat Gi -77 kg i Tymoteusz Piwowarczyk kategoria NO GI kolorowe pasy +93 kg.

Trener Edwin Raczyński jest bardzo zadowolony z występu swoich podopiecznych, zaznacza też świetną dyspozycję Dawida Skotowskiego, który wygrał dwa pojedynki i odpadł w rywalizacji o medal. Teraz cały klub MMA Devil i Our Team Poznań żyją najbliższym zawodowym występem Filipa Tomczaka, który 18 listopada stoczy pojedynek na gali w Gostyniu w formule MMA kat. 84 kg.

Tymczasem Centrum Sportowe Halkownia zaprasza na zajęcia sportów walki z MMA, K1 Rules, Kickboxingu, BJJ i Krav Magi. W gronie utytułowanych trenerów są m.in. Edwin Raczyński, Łukasz Smoliński czy Sławomir Barczak.