Jeszcze nas nie polubiłeś? Do dzieła!:)

Zwycięstwa w MMA. Polish Fighter Cup dla Kupijaja

włącz .

Mateusz Kupijaj (Our Team Poznań) wygrał na punkty dwie walki, tym razem w wadze 60 kg low kick junior. Zdobył Polish Figter Cup. W pierwszym pojedynku po emocjonującej rywalizacji zwyciężył na punkty Przemysława Kalisza (Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Boksing Zielona Góra), a w finale był lepszy od Dawida Avagaen ( Asw Knockout Zielona Góra).

- Postawa Mateusza i sposób, w jaki walczył mogła się podobać. Jego rywale byli utalentowanymi i już doświadczonymi kickbokserami. Chciałbym podziękować wszystkim, którzy pomagali w przygotowaniach Mateusza do turnieju, a w szczególności reprezentantom MMA DEVIL oraz Cichy Boxing Team. Najwyższe słowa uznania kieruję dla inicjatora turnieju pana Artura Cholewę. Polish Fighter Cup był świetnie zorganizowany, medaliści zawodów otrzymali piękne nagrody, panowała rodzinna atmosfera – podkreśla trener Łukasz Smoliński.

Tymczasem w sobotę na Mateusza Kupijaja czeka kolejne wyzwanie. Podczas Gali Boksu i K1 w Pile stoczy amatorski pojedynek w formule K1 Rules w wadze 63.5 kg z reprezentantem gospodarzy – Maciejem Kuczyńskim.

Natomiast podopieczny Edwina Raczyńskiego - Dominik Szalczyk (MMA DEVIL) wygrał pojedynek MMA w wadze 80 kg na gali sportów walki Night of Champions rozgrywanej w Poznaniu. Szalczyk po trzech starciach okazał się lepszy od Mariusza Majcharzka. Triumfy odnieśli także zawodnicy sekcji parterowej – BJJ, zdobyli oni bowiem złoty i brązowy medal na Mistrzostwach Europy CBJJP 2017. Złoto dla Tymoteusza Piwowarczyka, zaś brązowy medal dla Albina Zawisła.

Trenerzy Edwin Raczyński i Łukasz Smoliński zapraszają na treningi sportów walki do Halkownia - Centrum Sportowe w Poznaniu na ul. 28 Czerwca 1956 nr 222.