Jeszcze nas nie polubiłeś? Do dzieła!:)

Rychwalski i Kupijaj jedną nogą w reprezentacji i na Mistrzostwach Europy

włącz .

Filip Masa Rychwalski i Mateusz Edi Kupijaj (Our Team Poznań) otrzymali powołanie na zgrupowanie kadry narodowej juniorów w kickboxingu low kick (Polski Związek Kickboxingu) do Zakopanego, które odbędzie się w dniach 23 -25 czerwca. Młodzi kickbokserzy na początku września mają szanse wystąpić na Mistrzostwach Europy w Macedonii.

Rychwalski to aktualny wicemistrz Polski juniorów młodszych w kickboxingu w formule low kick kat. 57kg, natomiast Kupijaj w zeszłym roku zdobył wicemistrzostwo świata juniorów młodszych w tej samej formule walki. Trenerzy reprezentacji przetestują młodych kickbokserów i po konsultacjach w Zakopanym zadecydują o składzie personalnym drużyny narodowej.

- Wszystko wskazuje, że podobnie jak w ubiegłym roku potrzebne będzie wsparcie finansowe dla młodych adeptów gdyż Polski Związek Kickboxingu nie dysponuje wystarczającymi środkami na zapewnie startu wszystkim powołanym zawodnikom. Dlatego już poszukujemy sponsorów, ludzi dla których rozwój młodych sportowców nie jest obojętny. Liczy się każda złotówka, którą zachęcamy przesyłać na konto Towarzystwa Sportowego Our Team pod numer 27 11 60 2202 0000 0002 2127 31 29 z dopiskiem darowizna na Mistrzostwa Europy. Wsparcie kibiców w 2016 roku zaowocowało tytułami Mistrza i Wicemistrza Świata, liczymy na sukces również w tym sezonie – podsumowują trenerzy Łukasz i Jakub Smolińscy.