Jeszcze nas nie polubiłeś? Do dzieła!:)

Rzepa pokazał się w Wilnie

włącz .

Zawodnik poznańskiego Our Team Jacek Rzepa Rzepecki zadebiutował na elitarnej gali Gali King of Kings w Wilnie. Podopieczny Łukasza i Jakuba Smolińskich skrzyżował rękawice z wschodzącą gwiazdą litewskiego kickboxingu Martynasem Jasiunasem. Po trzech rundach widowiskowego pojedynku w formule K1 Rules, w wadze 75 kg sędziowie orzekli zwycięstwo miejscowego zawodnika.

- Przegrywam na punkty. Uważam, że werdykt mógł iść na moją korzyść, w najgorszym przypadku runda dodatkowa która wszystko by rozstrzygnęła. Walka wzięta dzień przed w limicie 75kg, jest złość i niedosyt ale mimo wszystko mogę wracać z podniesioną głową. Dziękuję za wsparcie, wiadomości, telefony - to wiele dla mnie znaczy - komentuje Rzepecki.

- Jacek to prawdziwy twardziel, który nie boi się największych wyzwań. Jesteśmy dumni z jego ringowej postawy, która powinna być drogowskazem dla młodych adeptów kickboxingu - podsumowują trenerzy Łukasz i Jakub Smolińscy. Wyjazd zawodnika na galę, która transmitowana była w 60 telewizjach w całym świecie możliwy był dzięki uprzejmości pana Arkadiusza Wełny oraz firm Power House, Praktyczne Porady Dietetyczne, Smart Therapy , Ośrodek Wypoczynkowy J&M Mielenko , Schmidt Bike & Service Poznań, ul. Droga Dębińska 10C.

Tymczasem TS Our Team Poznań ogłasza nabór do wszystkich grup ćwiczebnych, bliższych informacji można uzyskać pod numerami telefonów 601 822 028, 601 366 090.