Jeszcze nas nie polubiłeś? Do dzieła!:)

Rzepa poszedł po swoje - kolejne zwycięstwo

włącz .

Podczas sobotniej gali Poznań Fight Night w karcie głównej turnieju rękawice skrzyżował aktualny reprezentant Polski PZKB seniorów w formule K1 Rules Michał Benben (Gladiators Kickboxing Bełchatów) z zawodnikiem TS Our Team Poznań – Jackiem Rzepą Rzepeckim. Walka zakontraktowana została na 3 rundy w formule PRO – AM, kat. 71 kg. Po ostatnim gongu ręka Jacka Rzepeckiego powędrowała w górę i to wychowanek Łukasza i Jakuba Smolińskich mógł świętować triumf.

- Cieszę się z kolejnego zwycięstwa na Gali. Walka w Hali Arena była kolejnym świetnym doświadczeniem. Rywal był wymagający, tempo walki wysokie i uważam, że od początku pojedynek toczył się pod moje dyktando. Nie dążyłem za wszelką cenę do zwycięstwa przed czasem, tylko słuchałem narożnika i starałem się wykonywać wszystko w ringu. Podziękowania dla organizatorów Gali oraz Michała Benbena za walkę – skomentował Jacek Rzepecki.

- Gratulujemy Rzepie zwycięstwa, cieszymy się , że jest kolejnym naszym kick – bokserem, który prezentuje wysoki poziom wyszkolenia. Chcielibyśmy podziękować wszystkim osobom, które przyczyniły się do rozwoju kariery Jacka. Szczególne ukłony dla sparingpartnerów z zaprzyjaźnionych klubów i z TS Our Team Poznań – podsumowują trenerzy Łukasz i Jakub Smolińscy.

Tymczasem w TS Our Team Poznań trwa wielki nabór do wszystkich grup ćwiczebnych K1 Rules - Kickboxing oraz na zajęcia personalne. Bliższych informacji można uzyskać u trenerów pod numerami telefonów 601 366 090 oraz 601 822 028.