Jeszcze nas nie polubiłeś? Do dzieła!:)

Our Team zaprasza na zajęcia sportów walki

włącz .

Działający od 2007 roku klub OUR TEAM z Poznania skupia miłośników sportów walki. Założycielem był Łukasz Smoliński, student AWF, młody  kickbokser. Od 2012 roku pomysł Łukasza kontynuuje jego młodszy brat Jakub, także kickbokser. Z grupą partnerów powołał Towarzystwo Sportowe OUR TEAM. Wiodącą dyscypliną jest kickboxing w formie K1 Rules, low kick, kick light, full contact. Zajęcia, adresowane dla wyczynowców i amatorów, odbywają się przy ul. Taborowej 1.

Podopieczni Łukasza i Jakuba Smolińskich to m.in. byli lub aktualni reprezentanci kraju – Bartosz PRZECIANK Kowalski, Kamil TORNADO Szłapka, Adrian FIGO Szymanowski, Jakub ŻELAZNY SUM Smoliński, Mateusz EDI Kupijaj, wielokrotni mistrzostwie Polski, medaliści imprez międzynarodowych oraz zawodowi kickbokserzy. W historii klubu ich członkowie wywalczyli ponad 100 medali, najcenniejszymi okazały się medale Mistrzostw Świata i Europy oraz Pucharu Europy zdobyte przez Adriana FIGO Szymanowskiego, Mateusza EDI Kupijaja oraz Bartosza PRZECINAKA Kowalskiego.

Członkowie klubu realizują się nie tylko w kickboxingu, ale również w MMA. Kamil Koperski triumfował w amatorskich zawodach MMA - ALMMA. W gronie ćwiczących w TS Our Team jest grono miłośników biegania, którzy uczestniczą w różnorakich turniejach biegowych od tradycyjnych po ekstremalne, jak Runmageddon (bieg z przeszkodami, m.in. zasieki, przeszkody z ogniem, przeciąganie betonowych belek, pokonywanie bagien).

W OUR TEAM Poznań nabywają i doskonalą swoje umiejętności również amatorzy, dla których kickboxing jest sposobem na aktywne spędzanie czasu wolnego.

Nabór do grup początkującej, średnio zaawansowanej i zawodniczej oraz na zajęcia indywidualne trwa przez cały rok.

Klub zaprasza na stronę www.our-team.pl , fan page https://pl-pl.facebook.com/ourteampoznanoraz na wspólne treningi. Bliższe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 601 822 028 oraz 601 366 090.