Jeszcze nas nie polubiłeś? Do dzieła!:)

Poznański gladiator wygrał przed czasem

włącz .

Podczas zawodowej gali sportów walki rozegranej w Kaliszu w pojedynku K1 Rules kat. 71 kg zwycięstwo przed czasem w drugiej rundzie zanotował Jacek Rzepa Rzepecki. Zawodnik poznańskiego Our Team od samego początku walki narzucił swoje warunki i kontrolował jej przebieg, by już w drugiej rundzie przez tko pokonać Dawida Nowaka.

Uważam że kontrolowałem przebieg pojedynku od samego początku. Akcje bokserskie kończyłem celnymi kopnięciami, nie dałem sie ponieść emocjom  i konsekwentne realizowałem plan. Po drugiej rundzie lekarz nie dopuścił przeciwnika do dalszej rywalizacji. Podziękowania dla trenerów i zawodników Our Team Poznań za wsparcie i przygotowanie oraz dla kibiców, którzy ponieśli mnie do zwycięstwa. Słowa uznania także dla rywala, który ma na swoim koncie już kilkanaście walk zawodowych. Daliśmy dobrą walkę! Należy pochwalić również oprawę oraz profesjonalną organizację zawodowej Gali. – skomentował Rzepecki

Cieszymy się z kolejnego triumfu Jacka oraz zaproszenia przez Pana Arkadiusza Wełna na zawodową galę. Obecnie wpływają dla Rzepy kolejne propozycje występów przed szerszą publicznością, co napawa optymizmem. Skorzystamy z kolejnych zaproszeń tak, by profesjonalna kariera rozwijała się w sposób harmonijny i jak najlepszy dla kickboksera – podsumowują szkoleniowcy Lukasz i Jakub Smolińscy.