Jeszcze nas nie polubiłeś? Do dzieła!:)

Ostatnie obóz Figo i Ediego przed Mistrzostwami Świata

włącz .

Od niedzieli 7 sierpnia Adrian Figo Szymanowski oraz Edi Mateusz Kupijaj  (Towarzystwo Sportowe Our Team Poznań ) przebywają na zgrupowaniu kadry narodowej w kickboxingu, gdzie realizują ostatni cykl przygotowań do Mistrzostw Świata juniorów w kickboxingu low kick.

- Każdy dzień rozpoczynamy od „rozruchu”. Odbywają się po dwa treningi. W czwartek mieliśmy dzień regeneracji ,był basen i odnowa biologiczna. Od piątku do niedzieli wracamy do normalnego cyklu treningowego. Warunki są naprawdę w porządku atmosfera też bardzo dobra - komentuje Figo Szymanowski.Opiekę nad zawodnikami sprawują selekcjonerzy Maciej Domińczak oraz Tomasz Szczepaniuk.

- Dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób wsparli akcję WIELKA ZBIÓRKA ŚRODKÓW FINANSOWYCH NA UDZIAŁ W MISTRZOSTWACH ŚWIATA W KICKBOXINGU. W szczególności firmom Schmidt Bike & Service serwis rowerowy Poznań, ul. Droga Dębińska 10C, Ośrodek Wypoczynkowy J&M Mielenko ul. Jantarowa 8, Metal - Park Warsztat Metalowy,  Restauracji Dobry Adres, Kaźmierz, ul. Rynek 16,  firmie odzieżowej Hero Sport  http://herosport.pl. Dzięki Waszej życzliwości zawodnicy uczestniczyli w zgrupowaniach w Mielenku, Zakopanym a teraz w Legionowie. 27 sierpnia udadzą się do Dublina na turniej. Sukces nie byłby możliwy gdyby nie Wasze zaangażowanie i hojność - podsumowują trenerzy Łukasz i Jakub Smolińscy.