Jeszcze nas nie polubiłeś? Do dzieła!:)

Wielkopolscy wojownicy ciężko trenują nad morzem

włącz .

Kolejne zgrupowanie wielkopolskich gladiatorów w nadbałtyckim Mielenku trwa w najlepsze. W mikro obozie zorganizowanym przez Towarzystwo Sportowe Our Team Poznań pod okiem Łukasza Smolińskiego ćwiczą kickbokserzy z poznańskiego klubu oraz zawodnicy MMA z Gameness Team Poznań i MMA Devil Międzychód.

- Podczas zgrupowania pracujemy głównie nad dynamiką ciosów oraz aspektami taktycznymi i cechami mentalnymi. Stoczymy także walki sparingowe z podopiecznymi Michała Pióro z Kołobrzegu. Wyjazd ten stanowi bardzo ważny cykl treningowy przed zbliżającym się startem w Mistrzostwach Polski w K1 Rules juniorów i seniorów oraz galami zawodowymi. Między innymi 25 czerwca, podczas gali sportów walki w Kościerzynie, w głównej walce wieczoru Jacek Rzepecki ( TS Our Team Poznań) skrzyżuje rękawice z utytułowanym Jarosławem Daschke (Champion Gdańsk), musimy być doskonale przygotowani na ten wymagający egzamin. Jest duża szansa, że na innych galach wystąpią także Tornado Szlapka i Figo Szymanowski. Zawodnik Gameness Team Piotr Wawrzyniak może po raz kolejny otrzymać szanse od KSW – tłumaczy trener Our Team Poznań Łukasz Smoliński.

Wielkopolanie zakwaterowani są w Mielenku w Ośrodku Wypoczynkowym J&M, a treningi dzięki uprzejmości miejscowych realizują w obiekcie Bałtyku Koszalin.