Jeszcze nas nie polubiłeś? Do dzieła!:)

Rzepa nokautuje. Przed nim czerwcowe wyzwanie

włącz .

Na rozgrywanej w Śremie gali sportów walki doskonale zaprezentował się Jacek „Rzepa” Rzepecki. Zawodnik poznańskiego Towarzystwa Sportowego Our Team w profesjonalnym pojedynku K1 Rules kat. 71 kg wygrał w drugiej rundzie przez KO z Maciejem Drajerem (Spider Złotów / Sporty Walki Piła).

Była to główna walka wieczoru zawodowej formuły K1 Rules. - Podchodziłem do niej bardzo dobrze zmotywowany, pojedynek rozpocząłem spokojnie i czekałem na błędy przeciwnika, który był świetnie przygotowany i pierwsza runda mogła być wyrównana. Jednak w drugiej zepchnąłem rywala do defensywy. Po uderzeniach kolanem i akcjami bokserskimi znokautowałem go. Bardzo się cieszę, gdyż to był mój zawodowy debiut. Dziękuję każdemu, kto przyczynił się do mojego zwycięstwa, całemu klubowi, trenerom, sparingpartnerom oraz rodzinie – komentuje 26 letni reprezentant TS Our Team Poznań.

- Gratulujemy Jackowi, dziękujemy sekundującym Bartoszowi Kowalskiemu oraz Jarosławowi Michalskiemu za pomoc i wszystkim zaangażowanym w rozwój zawodnika. W ostatni weekend czerwca na zawodowej gali organizowanej przez trenera Bogdana Bliźniaka na „Rzepę” czeka Jarosław Daschke z Championa Gdańsk. To będzie niezwykle wymagający sprawdzian dla Jacka i naszego klubu – podsumowują trenerzy TS Our Team Poznań Łukasz i Jakub Smolińscy.

Zdjęcie - Wojciech Olejniczak