Jeszcze nas nie polubiłeś? Do dzieła!:)

Nadbałtyckie szlify przed ważnymi starami

włącz .

Kickbokserzy Towarzystwa Our Team od czwartku do niedzieli przebywać będą na mikro obozie w Mielenku. Podczas zgrupowania poznaniacy pracować będą nad szybkością i taktyką oraz aspektami wolicjonalnymi.

- Najbliższy okres będzie dla nas niezwykle intensywny i ważny. 26 marca w Jarocinie Kamil Koper Koperski podczas IV Charytatywnej Gali Sztuk Walki rywalizować będzie z miejscowym zawodnikiem w formule MMA. W pierwszy i drugi weekend kwietnia czeka nas start w Mistrzostwach Polski w kickboxingu low kick. Najpierw wystartują juniorzy z Figo Szymanowskim na czele, następnie seniorzy – Tornado Szłapka i Rzepa Rzepecki. 16 kwietnia w Poznaniu na Extra Gali Sportów Walki w klatko ringu swoje umiejętności zaprezentuje Kamil Tornado Szłapka. W kolejny weekend kadeci udadzą się do Szczecina na Polish Fighter Cup. Kwiecień mamy zamiar zakończyć startem w Pucharze Europy w kickboxingu low kick – wyliczają trenerzy TS Our Team Poznań Łukasz i Jakub Smolińscy.

- Pobyty nad morzem w Mielenku pozwalają mi się doskonale przygotować do zbliżających się startów, ponieważ całe dnie poświęcamy tam trenowaniu i mogę skupić się na tym w stuprocentach – dodaje Kamil Tornado Szłapka.

-  Dotychczasowe pobyty i treningi w Ośrodku Wypoczynkowym J&M w Mielenku na ul. Jantarowa 8 oraz Bałtyku Koszalin czy Szczerek Team Kołobrzeg  pomagały nam zbudować formę, która skutkowała sukcesami. Wierzymy, że i tym razem będzie podobnie – podsumowują trenerzy Łukasz i Jakub Smolińscy.

Drużynę TS Our Team Poznań wspierają firmy Schmidt Bike & Serwis – serwis rowerowy CityZen Poznań, ul. Droga Dębińska 10 C, Metal-Park, Visioner.eu , Mormedia oraz Mielenko J&M Ośrodek Wypoczynkowy i Auto-Komis Rataje w Poznaniu.