Rzepecki bezlitośnie nokautuje rywali

W Szczecinie 14 listopada rozgrywano Polish Fighter Cup – turniej skupiający przedstawicieli sportów uderzanych w „stójce”. Doskonale w gronie seniorów (kat. 72 kg) w formule low kick zaprezentował się Jacek Rzepecki (Towarzystwo Sportowe Our Team Poznań). Podopieczny Łukasza i Jakuba Smolińskich dzięki czterem wygranym (nad Patrykiem Michałowiczem na punkty 3:0, Mateuszem Łosińskim 1 runda KO, Mateuszem Manturzykiem 1 runda KO, Arkadiuszem Gerliczem 1 runda KO) triumfował po raz trzeci w karierze i zdobył Polish Fighter Cup.

Drugie miejsce w formule low kick (kat.72kg) zajął natomiast junior Adrian Szymanowski (Towarzystwo Sportowe Our Team Poznań), który w wygranej walce półfinałowej z Damianem Piskorzem doznał kontuzji i nie mógł kontynuować rywalizacji.

Na trzecim stopniu podium w gronie kadetów w formule kick light (kat. 60kg) stanął Mateusz Kupijaj (Towarzystwo Sportowe Our Team Poznań), który w walce o wejście do finału uległ Adrianowi Smolińskiemu z toruńskiego Dragona.

Kadeci Filip Rychwalski, Eryk Bręczewski i senior Rafał Rywka uplasowali się tuż za podium.

- Cyklicznie rywalizujemy w szczecińskim turnieju, który stanowi ważny element w przygotowaniach do turniejów mistrzowskich. Najbardziej doświadczony zawodnik – Jacek Rzepecki pokazał, że jest gotów na największe sportowe wyzwania. Jesteśmy przekonani, iż pozostali nasi reprezentanci przy zaangażowaniu i determinacji oraz inteligencji w ringu również będą topowymi zawodnikami – podsumowuje duet trenerski Łukasz i Jakub Smolińscy.