Jeszcze nas nie polubiłeś? Do dzieła!:)

Tornado i Rzepa wygrywają na galach sportów walki

włącz .

Z bardzo dobrej strony na Galach Sportów Walki w Tarnowie Podgórnym oraz w Gostyniu spisali się kickbokserzy TS Our Team Poznań – Kamil Tornado Szłapka oraz Jacek Rzepecki. 21 letni Tornado w pojedynku K1 Rules kat. 67 kg pokonał na punkty Adama Harafa (Spider Złotów). Poznaniak od początku narzucił swój styl. W drugim starciu po potężnym kopnięciu na głowę Haraf ledwo ustał, jednak przetrwał i kontynuował pojedynek do ostatniego gongu.

- Kamil zaprezentował dojrzały, a przy tym widowiskowy kickboxing. Słowa uznania dla przeciwnika, który pokazał sporty potencjał i ogromne serce do walki. Dziękujemy organizatorom za zaproszenie, a kibicom za wspaniały doping – komentuje trener Łukasz Smoliński.

Natomiast Jacek Rzepecki w walce K1 Rules kat. 71 kg okazał się lepszy od Mateusza Parata (Prosna Kalisz) – wygrana na punkty 3:0. Rzepecki był zawodnikiem, który dominował w czasie całego pojedynku, jego styl był zgodny z konwencją K1 Rules. Dużo było uderzeń kolanem, kopnięć i backfistów.

- To dla mnie ważne zwycięstwo i kolejne cenne doświadczenie. Szybko przystosowałem się do stylu rywala i realizowałem wszelkie założenia. Chcę podziękować klubowi Our Team, trenerom, fizjoterapeucie, organizatorom świetnej gali, a przeciwnikowi za dobrą walkę – komentuje walczący w Gostyniu Jacek Rzepecki.

Start naszych zawodników wspierany był przez firmy WWW.MEBLE-KOMFORT.PL , J&M Mielenko Ośrodek Wypoczynkowy ul. Jantarowa 8, Provence Salon Urody Poznań, os. Powstań Narodowych 1 – podsumowuje prezes klubu Jakub Wiktor Smoliński.