Jeszcze nas nie polubiłeś? Do dzieła!:)

Rzepecki kontra Parat na 8 Gali Sportów Walki w Gostyniu

włącz .

10 października w Gostyniu w hali SP nr 2 przy ul. Wrocławskiej 264 odbędzie się ósma edycja Gali Sportów Walki. W ramach wydarzenia zorganizowanego przez Sporty Walki Gostyń rozegrane zostaną pojedynki w MMA, K1 Rules oraz Boksie. Atrakcją gali będzie mecz pięściarski Polska kontra Niemcy, w głównej walce wieczoru wystąpi Zaniewski, naprzeciwko siebie staną również utytułowani kickbokserzy Michał Grzesiak z Rafałem Gaszczakiem (ASW Knockout Zielona Góra).

W siódmym pojedynku wieczoru w formule K1 Rules w wadze 71 kg rękawice skrzyżuje poznaniak Jacek Rzepecki (TS Our Team) z Mateuszem Paratem (Prosna Kalisz). Walka zapowiada się bardzo ciekawie, bowiem Rzepecki i Parat to medaliści Mistrzostw Polski z tego roku. Rzepecki jest wicemistrzem Polski seniorów w low kick, zaś Parat mistrzem Polski seniorów w light contact.

- Rzepecki tydzień temu z bardzo dobrej strony zaprezentował się podczas pojedynku z Marcinem Drajerem (Spider Złotów). Wygrał na punkty 3:0. Tym razem oponent jest bardziej doświadczony, ale jesteśmy pozytywnie nastawieni. Rzepecki i klub ma wsparcie finansowe od firmy www.meble-komfort.pl, dzięki czemu proces treningowy może być jeszcze lepiej realizowany – komentują trenerzy Our Team Poznań Łukasz i Jakub Smolińscy.

Więcej o gali https://www.facebook.com/events/856025294453433/.