Jeszcze nas nie polubiłeś? Do dzieła!:)

Tornado Szłapka wystąpi na extra gali sportów walki

włącz .

10 października w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Tarnowie Podgórnym odbędzie się extra gala sportów walki. Wydarzenie zapowiada się bardzo ciekawie, a w ringu zobaczymy asów wielkopolskiego MMA, K1 Rules oraz boksu. Jednym z najbardziej utytułowanych uczestników będzie Kamil TORNADO Szłapka z poznańskiego Our Team. 21-letni kickbokser skrzyżuje rękawice z Adamem Harafem (Spider Złotów) w formule K1 Rules w wadze 67 kg.

No images found.

- Fizycznie oraz psychicznie czuję się bardzo dobrze. Jestem głodny walki i z ogromną niecierpliwością oczekuję 10 października, gdy będę miał okazję walczyć na gali w Tarnowie Podgórnym – komentuje pięciokrotny mistrz Polski w kickboxingu Kamil Szłapka.

- Realizujemy ostatni mikro cykl przygotowań. Tornado oprócz ciężkiej pracy w klubie uczestniczył również w zgrupowaniu kadry narodowej seniorów w K1 Rules, które odbyło się w Wiśle. Jest w dobrej dyspozycji i liczymy na ciekawy pojedynek. Przygotowania poznaniaka wspierała firma www.meble-komfort.pl , której bardzo dziękujemy za życzliwość– podsumowuje duet trenerski Łukasz i Jakub Smolińscy.

Więcej o gali na www.extragale.pl