Jeszcze nas nie polubiłeś? Do dzieła!:)

Kickbokserskie święto w Legnicy

włącz .

W dniach 22 – 24.05.2015 roku wielkie kickbokserskie święto przed zawodnikami i sympatykami sportów uderzanych. W Legnicy odbędą się  Mistrzostwa Polski seniorów i juniorów w K1 – Rules z udziałem blisko 300 zawodników z 72 klubów. Towarzystwo Sportowe Our Team Poznań reprezentować będą seniorzy – 21 letni Kamil TORNADO Szłapka w kat. 63.5 kg oraz Jacek Rzepecki w wadze 67 kg.

- Ostatnie dni przed Mistrzostwami Polski poprzedzała zawodowa gala DSF Kickboxing Challenge na której miałem przyjemność zawalczyć i zwyciężyć w wadze 67kg z Michałem Benbenem. Po tym pojedynku brałem również udział w mikro obozie w Mielenku w ośrodku wypoczynkowym J&M gdzie szlifowałem formę. Czuje się bardzo dobrze przygotowany i postaram się osiągnąć jak najlepszy wynik – komentuje Kamil TORNADO Szłapka, wicemistrz Polski seniorów w kickboxingu k1 Rules 2014 w wadze 63.5 kg.

- Jestem w bardzo dobrej formie, za co dziękuje trenerom, wszystkim z klubu Our Team Poznań oraz sparingpartnerom. Nie odczuwam żadnej presji, mimo tego, że konkurencja w turnieju jak zwykle jest ogromna. Trenowałem bardzo ciężko i dam z siebie wszystko, nie mogę doczekać się walki – przekonuje Jacek Rzepecki – Wicemistrz Polski seniorów w kickboxingu low kick 2015 w wadze 67 kg.

-  W Legnicy staniemy w oko w oko z kickbokserską elitą. Wierzymy, że trud jaki włożyliśmy w przygotowania przyniesie oczekiwane efekty. Jesteśmy młodą drużyną, jednak wielokrotnie udowadnialiśmy, że nie boimy się wyzwań, a wszelkie przeciwności w sposób fair play eliminujemy. Już teraz dziękujemy wszystkim za pomoc w przygotowaniach do arcy wymagającego startu, a w szczególności  – J&M Ośrodek Wypoczynkowy w Mielenku, Arcania Sp. z. o. o., sparingpartnerom Boxing Team Szamotuły, KBC Raszków, Prosna Kalisz, Bałtyk Koszalin, Sasun Karapetyan Team, mecenasom sportu Andrzej Walocha, Artur Kolasa.

Zapraszamy do oglądania Mistrzostw na żywo w Internecie na stronie www.fightime.pl  - podsumowuje duet trenerski Łukasz i Jakub Smolińscy.