Jeszcze nas nie polubiłeś? Do dzieła!:)

Tornado i Rzepecki szlifują formę nad Bałtykiem

włącz .

W nadbałtyckim Mielenku trwa zgrupowanie reprezentantów TS Our Team Poznań. Kickbokserzy łapią formę przed Mistrzostwami Polski seniorów w K1 Rules, które odbędą się 22-24 maja w Legnicy. Podopieczni Łukasza i Jakuba Smolińskich ćwiczą głównie różne warianty taktyczno- techniczne i doskonalą zdolności motoryczne. We wtorek w obiekcie Bałtyku Koszalin zaplanowane są serie walk sparingowo-zadaniowych z miejscowymi.

No images found.

Dzięki uprzejmości państwa Michalskich poznaniacy zakwaterowani są w pięknym ośrodku wypoczynkowym J&M w Mielenku na ul. Jantarowej 8. - Bardzo dobrze czujemy się w Mielenku, warunki lokalowe są bardzo dobre, pokoje wyposażone m.in. w TV, sprzęt AGD, odległość do Bałtyku to zaledwie 300 metrów, do terenów leśnych – 100 metrów. Bardzo dziękujemy państwu Michalskim za zaproszenie i wszelką pomoc, oraz Karolinie Mośko, która zawsze dba, by w Koszalinie niczego nam nie brakowało – komentuje trener Łukasz Smoliński.

- Przed Mistrzostwami Polski seniorów w kickboxingu low kick też uczestniczyliśmy w mikro obozie w Mielenku i razem z Kamilem Tornado Szłapką wróciliśmy z medalami. Dziękujemy włodarzom Bałtyku Koszalin za udostępnienie świetnie wyposażonego obiektu, a ośrodkowi J&M w Mielenku za gościnę, będziemy świetnie przygotowani – podsumowuje Jacek Rzepecki, wicemistrz Polski seniorów w kickboxingu low kick 2015.