Jeszcze nas nie polubiłeś? Do dzieła!:)

Kolejne sukcesy. Kickbokserzy z Our Team nie zwalniają tempa

włącz .

Blisko 150 zawodników z 31 klubów uprawiających sporty walki stójce uderzanej rywalizowało w Szczecinie w turnieju Polish Fighter Cup. Znów z bardzo dobrej strony zaprezentowali się reprezentanci TS Our Team. Wśród seniorów w wadze do 72 kg low kick pierwsze miejsce i puchar zdobył Jacek Rzepecki. W drodze po złoto pokonał czterech rywali – Błażeja Olczyk (2 runda RSC), Aureliusza Stróżyńskiego (na punkry 3:0), Mateusza Fiałkowskiego (1 runda RSC), Bartosza Elerta (na punkty 3:0).

No images found.

- Jestem bardzo zadowolony z występu. Widać, że klubowe przygotowania dają oczekiwane rezultaty. Dziękuje trenerom za poświęcony czas i trud oraz sparingpartnerom, w szczególności z Our Team Poznań oraz Boxing Team Szamotuły, za pomoc w przygotowaniach. Puchar Polish Fighter Cup zdobyłem drugi raz z rzędu – komentuje Jacek Rzepecki.

Kadet Mateusz Kupijaj w wadze do 54 kg w formule kick light pokonał na punkty 3:0 Jakuba Welnowskiego (Smok Toruń), a w finale po pięknym pojedynku musiał uznać wyższość wicemistrza świata kadetów Huberta Lanowskiego (Champion Lubawa). Występ Kupijaja spodobał się selekcjonerowi kadry narodowej – Rafałowi Mazurkiewiczowi, który komplementował młodego poznaniaka.

Mniej szczęścia miał debiutujący Rafał Rywka, który w wadze do 84 kg seniorów po wyrównanym pojedynku niejednoznaczną decyzją sędziów 1:2 uległ Tomaszowi Kowalczyk z Hunter Gym.

- Turniej Polish Fighter Cup z uwagi na wysoki poziom organizacyjny i wspaniałą atmosferę na stałe wpisany jest w plan startów zawodników Our Team. Dla Jacka Rzepeckiego występ w tym turnieju był jednym elementów w przygotowaniach do Mistrzostw Polski seniorów w K1 Rules. Z kolei Mateusz Kupijaj i Rafał Rywka udali się do Szczecina przede wszystkim po doświadczenie. Wszystkie cele wyjazdu zostały zrealizowane, dziękujemy podopiecznym za postawę i dobre walki. Arturowi Cholewie składamy wyrazy największego uznania w związku z organizacją świetnego turnieju - podsumowują trenerzy Łukasz i Jakub Smolińscy.