Jeszcze nas nie polubiłeś? Do dzieła!:)

Tornado powalczy z mistrzem świata

włącz .

Zawodnik TS Our Team Poznań, 21-etni Kamil Tornado Szłapka, 18 kwietnia w warszawskiej Arenie Ursynów będzie uczestniczyć w prestiżowej gali kickboxingu K1 organizacji DSF. Poznaniak w pojedynku pro-am K1 kat. 65 kg skrzyżuje rękawice z utytułowanym Eliaszem Jankowskim z Olimpu Legnica.

- Eliaszto bardzo dobry i doświadczony zawodnik. Ma na koncie m.in. tytuł zawodowy tytuł Mistrza Świata w kickboxingu w formule low kick federacji WKN. Cieszę się na tą walkę, ponieważ mogę rywalizować na prestiżowej gali z dobrym zawodnikiem. Pojedynek ten daje mi też możliwość zaprezentowania się szerszej publiczności. Czuję, że już jestem dobrze przygotowany mentalnie i fizycznie, z trenerami liczymy na sukces – podkreśla Szłapka.

Zawodnik dziękuje za wsparcie firmom J&M ośrodek wypoczynkowy Mielenko ul. Jantarowa 8, Arcania sp. z o. o., Metal Park. Opiekują się nim profesjonalni masażyści z Activ Fizjo & Smart Therapy, zaś Andrzej Walocha i Artur Kolasa zapewnili mu suplementy diety.

- Przebieg dotychczasowej kariery Kamila oraz umiejętności, które posiada, a także cele, jakie są przed nim zmuszają do konfrontacji z najlepszymi. Do Warszawy jedziemy zdobyć kolejne doświadczenie, które będzie stanowić następny element w całościowej układance, jaką jest kariera sportowa Kamila. Sama szansa występu Tornado na gali DSF to ogromna nobilitacja zarówno dla zawodnika, jak i całego klubu. Zrobimy wszystko, by w sposób pozytywny wykorzystać zaufanie, jakim Kamila i nas obdarzono oraz by nie zawieść zawsze wiernych kibiców i wspierających nas mecenasów sportu. Zawsze można na nich polegać  – komentują trenerzy  Our Team Poznań Łukasz i Jakub Smolińscy.

W ramach gali odbędzie się mecz Polska – Macedonia oraz walki zawodowe. Karta walk skupia elitę polskich i światowych kickbokserów.

Wydarzenia:

Mecz POLSKA – MACEDONIA,

MAIN EVENT: Dorota Godzina vs Kristina Stojchevska
CO-MAIN EVENT: Kamil Ruta vs Miki Ivanovski
EXTRA FIGHT: Łukasz Wichowski vs Dimitar Gjorgijev - Димитар Ѓорѓиев
TURNIEJ K-1 RULES W WADZE SUPERCIĘŻKIEJ:
Patryk Proszek vs Michał Bławdziewicz
Tomasz Klimiuk vs Wojciech Stawicki
Walki rankingowe PRO:

Maciej Grzegorzewski vs Maciek Garbaczewski
Kamil Jenel vs Wojciech Kosowski
Radek Paczuski vs Mateusz Rycerski
Walki rankingowe PRO-AM:
Kamil Szłapka vs Eliasz Jankowski
Jan Lodzik vs Michał Matrix Królik

Daniel Kolasiński vs Marcin Marciszewski