Jeszcze nas nie polubiłeś? Do dzieła!:)

Our Team Poznań zaprasza na zajęcia do kultowego obiektu

włącz .

Poznański klub sportów walki Our Team Poznań, słynący z doskonałych wyników w kickbokserskiej rywalizacji, od lutego 2015 roku swoją działalność będzie prowadzić w Centrum Sportu i Rekreacji Olimpia, który mieści się w Poznaniu na ul. Taborowej 1 -4. Jest to w Poznaniu obiekt kultowy, doskonale znany wszystkim miłośnikom sportów walki.

– Jest nam niezmiernie miło, że jako przedstawiciele kickboxingu będziemy ćwiczyć w miejscu legendarnym dla poznańskich sportów walki, wspólnie ze znakomitymi reprezentantami takich dyscyplin, jak judo, bjj, krav maga, czy wing sun. To dla całego naszego zespołu nobilitacja oraz dodatkowy bodziec do jak najlepszego rozwoju. Nasza obecność w tym kultowym miejscu jest efektem między innymi pozytywnych relacji z przedstawicielami Akademii Judo, którzy swoim profesjonalizmem i życzliwością zachęcili nas do współpracy – podkreśla trener Łukasz Smoliński.

– Cele statutowe klubu pozostaną te same. W dalszym ciągu będziemy krzewić kulturę fizyczną, w szczególności poprzez realizację zajęć z kickboxingu, zarówno w formie sportowej, jak i rekreacyjnej. Ponadto nasi klubowicze nadal będą uczestniczyć w różnorakich turniejach lekkoatletycznych. Zapraszamy chętnych na zajęcia z kickboxingu, trwa nabór do wszystkich grupy ćwiczebnych – dodaje prezes klubu Jakub Smoliński.

Szczegółowy plan treningów znajduje się na www.our-team.plw rubryce „harmonogram zajęć” oraz fan page https://pl-pl.facebook.com/ourteampoznan.

W poznańskim klubie trenują wielokrotni medaliści Mistrzostw Polski w kickboxingu, między innymi Kamil Tornado Szłapka, Adrian Figo Szymanowski, Jakub Żelazny Sum Smoliński, Jacek Rzepecki, Patryk Możdżyński, czy Łukasz Kapral. Kamil TORNADO Szłapka jest aktualnym reprezentantem Polski seniorów w K1 Rules w wadze 63.5kg, zaś Bartosz PRZECINAK Kowalski ostatnim wychowankiem Our Team, który zdobył medal Mistrzostw Europy.