Jeszcze nas nie polubiłeś? Do dzieła!:)

Sparowali w elitarnym HUNTER GYM Bydgoszcz

włącz .

Zawodnicy Our Team Poznań rozpoczęli okres walk sparingowych, który stanowi kolejny etap przygotowań do startów w tym sezonie. 25.stycznia Tornado Szłapka i Paweł Wachsman z trenerem Łukaszem Smolińskim uczestniczyli w dwóch sesjach walk sparingowo-zadaniowych, które odbyły się w bydgoskim klubie Hunter Gym.

Organizator imprezy, trener i wybitny zawodnik Łukasz Rambalski zaaplikował ćwiczącym 18 rund walk w formule K1. Uczestnicy treningu mogli wymienić się doświadczeniami i skrzyżować rękawice z czołowymi kickbokserami regionu kujawsko-pomorskiego oraz wielkopolskiego.

- Jestem zadowolony z formy, którą teraz dysponuję. Są jeszcze elementy do poprawy, ale będę spokojnie robić swoje. Ten wyjazd na pewno był bardzo dobrym sprawdzianem – podkreśla najbardziej utytułowany reprezentant klubu Kamil Tornado Szłapka.

- Dziękujemy Łukaszowi Rambalskiemu za zaproszenie i wszelką serdeczność. Przed nami kolejne sesje walk sparingowo-zadaniowych, będziemy je toczyć wewnątrz klubu oraz z przedstawicielami innych. Już niedługo turnieje krajowe, a w nich chcemy zaprezentować się z jak najlepszej strony – podsumowują trenerzy Łukasz i Jakub Smolińscy.