Jeszcze nas nie polubiłeś? Do dzieła!:)

Poznańscy kickbokserzy łapią formę nad Bałtykiem

włącz .

W nadbałtyckim Mielenku trwa zgrupowanie reprezentantów Our Team Poznań. Kickbokserzy doskonalą zdolności motoryczne, umiejętności taktyczno – techniczne oraz wzmacniają odporność psychiczną. Mocno pracują zawodnicy o uznanej klasie jak i sportowcy początkujący.

No images found.

 

Wśród uczestników obozu znajdują się utytułowani kickbokserzy – aktualni lub byli reprezentanci kraju – Kamil TORNADO Szłapka, Adrian FIGO Szymanowski, Jakub ŻELAZNY SUM Smoliński. Nie brakuje też sportowców dobrze się zapowiadających, jak Jacek OPANOWANY Rzepecki, Patryk Możdżyński, Mateusz Kupijaj, Łukasz Kapral, Hubert Rusin, Jakub Koźma, Rafał Kwiatkowski, Jarosław Michalski.

Treningi specjalistyczne odbywają się na obiektach Bałtyku Koszalin, zaś ukierunkowane w terenie leśnym i na plaży. – Dzięki gościnności i życzliwości włodarzy Bałtyku Koszalin oraz utytułowanej reprezentantki tego klubu Karoliny Mośko mamy do dyspozycji kompletny ośrodek rekreacyjno-sportowy – podkreśla trener Łukasz Smoliński.

Poznaniacy zakwaterowani są w pięknym pensjonacie w Mielenku na ul. Jantarowej 8. – Bardzo dobrze czujemy się w Mielenku, warunki lokalowe są bardzo dobre, pokoje wyposażone m.in. w TV, sprzęt AGD. Odległość do Bałtyku to zaledwie 300 metrów, a do terenów leśnych – 100 metrów. Bardzo dziękujemy państwu Michalskim z ośrodka J&M za zaproszenie oraz wszelką pomoc – podsumowuje prezes klubu Jakub Smoliński.