Jeszcze nas nie polubiłeś? Do dzieła!:)

Dobry rok kickbokserów z Our Team Poznań

włącz .

Rok 2014 obfitował w sukcesy reprezentantów TS Our Team. Medale Mistrzostw Polski w kickboxingu zdobyli senior Kamil TORNADO Szłapka – srebro w K1 kat. 63.5 kg i brąz w low kick kat. 63.5 kg. Adrian FIGO Szymanowski – złoto w kick light w gronie kadetów w kat. 63 kg, srebro w full contact wśród juniorów w wadze 63.5 kg, dodatkowo złoty medal Pucharu Polski juniorów w kick light w wadze 69 kg. Patryk Możdżyński brązowy medal w gronie kadetów młodszych w wadze 37 kg – kick light.

W turniejach ogólnokrajowych m.in. Polish Fighter Cup w low kick złote krążki wśród seniorów zdobyli Kamil TORNADO Szłapka w wadze 66 kg, Jacek OPANOWANY Rzepecki w wadze 72 kg, junior Adrian FIGO Szymanowski kat. 78 kg, srebrne senior Hubert Rusin w wadze 72 kg oraz Patryk Możdżyński. Ponadto kadeci Eryk Bręczewski i Mateusz Kupijaj udanie zadebiutowali na Ożarowskim turnieju kickboxingu. Uplasowali się na pierwszym i drugim miejscu.

Doskonała dyspozycja TORNADO Szłapki doceniona została przez selekcjonera seniorskiej kadry K1 Rules pana Tomasza Mamulskiego, który 20 latka powołał na zgrupowanie do Zakopanego.

Inny zawodnik naszego klubu Kamil KOPER Koperski świetnie zaprezentował się podczas amatorskiej ligi MMA ALMMA na której zdobył złoty medal w wadze do 77kg.

Klub skupia się nie tylko na wyczynowym uprawieniu kickboxingu, prowadzi także treningi rekreacyjne, a ich uczestnicy oprócz nauki i doskonalenia umiejętności walki wręcz reprezentują klub w różnorakich turniejach biegowych.

Nowością był start naszej drużyny w ekstremalnych zawodach biegowych o nazwie Runmageddon, gdzie uczestnicy tego turnieju oprócz długiego dystansu mieli do pokonania m.in. druciane czy pionowe zasieki, bagna, tunele, ruiny starej wieży ciśnień. W turniejach biegowych z sukcesami klub reprezentowali: Urszula Pietruczuk, Dorota Maria Walocha, Ilona Hopel, Anna Bryła, Łukasz Kapral, Rafał Kwiatkowski, Jakub Smoliński, Łukasz Smoliński, Jan Kłak, Wojciech Hampel, Marcin Kołodziejczyk, Piotr Aleksandrzak, Bartosz Kowalski, Andrzej Walocha, Bartosz Łęgosz, Jan Kondratowicz, Jarosław Michalski, Mariusz Michalski, Robert Kurtyba, Tomasz Szatkowski.

– Rok 2014 uznajemy za pozytywny, a przed nami jeszcze wyjazd na zgrupowanie nad Bałtyk, bo już pracujemy nad formą na kolejny sezon. Bardzo dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w działalności klubu i utożsamiającym się z nami, w takim gronie aż chce się „działać” – podsumowuje duet trenerski Łukasz i Jakub Smolińscy.