Kickbokserzy z Our Team udanie zakończyli sezon

Pięć medali i tytuł Najlepszego Zawodnika Mistrzostw zdobyli kickbokserzy z klubu Our Team Poznań w zielonogórskim turnieju „Lubusz Open” rozgrywanym w dniach 12-13 grudnia. To duży sukces poznańskiego klubu.

Złote krążki w formule kick light zdobyli: senior Kamil TORNADO Szłapka w kat. 69kg (wygrane pojedynki z Rafałem Polańskim i Grzegorzem Klejszukiem), junior Adrian FIGO Szymanowski w kat. 69kg (wygrane walki z Dawidem Potępą i Wojciechem Kozieczko), kadet Patryk KSIĘGOWY Możdżyński w kat.42kg.

Srebrne krążki wywalczyli: kadet Mateusz Kupijaj kick light kat. 47kg (uległ w finale Mateuszowi Mańce), kadet Kadet Patryk KSIEGOWY Możdżyński light contact kat.42kg (uległ w finale Dawidowi Szapkowskiemu).

Tytułem Najlepszy zawodnik Mistrzostw wyróżniony został Adrian FIGO Szymanowski. Poznaniak stoczył dwie zwycięskie walki, zaś niezwykle emocjonujący pojedynek finałowy z utalentowanym Wojciechem Kazieczko uznany został za ozdobę rywalizacji juniorskiej.

Zawody zorganizowane zostały przez prekursora kickboxingu w woj. Lubuskim, wybitnego szkoleniowca i wychowawcę, pana magistra Tadeusza Dudę z Gwardii Zielona Góra (na zdjęciu z Adrianem Szymanowskim).

– Jesteśmy usatysfakcjonowany z osiągniętych rezultatów, a przede wszystkim ze stylu, jaki zaprezentowali nasi zawodnicy. W Zielonej Górze na obiektach Gwardii bardzo dobrze się czujemy, Turniej Lubusz Open na stałe wpisany jest w cykl startów kontrolnych drużyny Our Team. Osoba pana Tadeusza Dudy jest mi szczególnie bliska, to on w sposób profesjonalny, a przy tym pasjonujący poszerzył moje kompetencje o umiejętności instruktorskie w kickboxingu i muay thai – podsumowuje poznański szkoleniowiec Łukasz Smoliński.