Jeszcze nas nie polubiłeś? Do dzieła!:)

Kickbokserzy Our Team sparowali z pięściarzami BOXING TEAM Szamotuły

włącz .

W sobotę 29 listopada kickbokserzy TS OUR TEAM Poznań stoczyli sesję walk zadaniowych z pięściarzami z Szamotuły Boxing Team, trenowanymi przez Mariusza Koperskiego. Głównym celem było doskonalenie umiejętności bokserskich, ale i integracja środowiska pięściarskiego z kickbokserskim.

Trening prowadzony przez Łukasza Smolińskiego realizowany był w formie fragmentów walk, zabaw reżyserowanych oraz szkoleniowych w liczbie 12 rund po 3 minuty każda. – Założenia zajęć zostały osiągnięte – zawodnicy udoskonalili pracę przednią ręką oraz kontry po obronach rękoma, tułowiem i nogami. Każdy trener preferuje odmienną szkołę taktyczno – techniczną, także zawodnicy mają własne bokserskie maniery. Dzięki wspólnym zajęciom wzajemnie się poznajemy i rozwijamy – komentuje Łukasz Smoliński.

- Zajęcia z kickbokserami z Our Team zawsze odbywają się w przyjaznej atmosferze, to już nasza kolejna wizyta w poznańskim klubie. Wspólne treningi stanowią element przygotowań do rywalizacji w sezonie 2015 - dodaje szkoleniowiec z  Szamotuł Mariusz Koperski.

- Cieszymy się, że współpraca między klubowa ciągle się rozwija. Zapraszamy wszystkich miłośników sportów walki do kooperacji – podsumowuje prezes TS OUR TEAM Jakub Smoliński. 

Skład Szamotuły Boxing Team

Seniorzy :

Paweł Klich kat. 69kg,

Maciej Klich kat. 75 kg,

Damian Cichocki kat.81kg,

Paweł Cieciora kat. 81 kg.  

Skład Our Team Poznań

Junior : Adrian Szymanowski kat. 69kg,

Seniorzy:

Jacek Rzepecki kat. 69 kg,

Hubert Rusin kat. 75 kg,

Kamil Koperski kat. 75kg,

Piotr Lens kat. 81 kg,

Rafał Rawka kat. 91kg,

Radosław Taniec kat. 91kg.

Kadeci:

Patryk Możdżyński kat. 42kg,

Mikołaj Kupijaj kat. 48kg,

Eryk Bręczewski kat. 52kg.